WYPRÓBUJ ZA DARMO
DLA PACJENTÓW

PACJENCI PACJENTOM

Pomagaj i zdobywaj nowe kwalifikacje

WYPRÓBUJ ZA DARMO

NOWE DOŚWIADCZENIE

BAZA PACJENTÓW

PRZEWAGA NA RYNKU

Poznawaj coraz lepiej specyfikę pracy z osobami przewlekle chorymi.

Uzyskaj dostęp do olbrzymiej grupy osób, które bardzo potrzebują Twojego wsparcia.

Specjalizuj się w pracy z pacjentami i zdobądź przewagę nad konkurencją.

WYPRÓBUJ ZA DARMO
WYPRÓBUJ ZA DARMO
WYPRÓBUJ ZA DARMO

Z naszą aplikacją...

Stwórz swoją wizytówkę

Stwórz swój profesjonalny profil i pokaż pacjentom jak pracujesz. Przedstaw, co mogą zyskać na współpracy z Tobą. Dotrzyj do właściwych osób, dzięki oznaczeniu obszarów i chorób, w których się specjalizujesz.

Prosta forma kontaktu

Czat w aplikacji pozwoli Ci łatwo nawiązać kontakt z pacjentem. To wy ustalacie, jak możecie dalej pracować. Zaoszczędź na czasie mając wszystkie informacje o swoich klientach w jednym miejscu.

WYPRÓBUJ ZA DARMO
WYPRÓBUJ ZA DARMO

Masz dostęp do specjalistów polecanych przez Pacjentów.

Nasza aplikacja dobiera specjalistów do pacjentów. Zaoszczędź czas, energię i pieniądzę na zdobywanie nowych klientów czy specjalizacji i poczekaj, aż właściwe osoby same do Ciebie napiszą.

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Od dawna szukałam miejsca, gdzie w prosty i łatwy sposób mogę się przebić w dość nasyconym rynku dietetycznym. Aplikacja Pacjenci Pacjentom jest obiecująca, bo pokazuje, jak skutecznie mogę zwiększyć moje przychody. Czekam aż ruszy!

Od zawsze chciałem pracować z pacjentami onkologicznymi, świeżo po diagnozie. Niestety, staż nie dostarczył mi takiej możliwości. Liczę, że dzięki aplikacji Pacjenci Pacjentom zmienię to i nadrobię zaległości w psychoonkologii.

Coraz częściej zgłaszają się do mnie osoby z cukrzycą w sprawie doboru ćwiczeń. Zauważyłam, że jest to nisza na rynku, w której specjalizuje się niewielu trenerów. Aplikacja Pacjenci Pacjentom to obiecująca możliwość rozwoju mojej specjalizacji.

Martyna

dietetyczka


Paweł

psycholog


Łucja

trenerka jogi

WYPRÓBUJ ZA DARMO
WYPRÓBUJ ZA DARMO
WYPRÓBUJ ZA DARMO

Kontakt

NIP: 7010895479

KRS: 0000760954

ania.charko@ludzieimedycyna.pl

DLA SPECJALISTÓW

Wspierają nas:

Polityka Prywatności
Regulamin
Ta strona musi korzystać z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Dowiedz się więcej