Patient experience

Zleć nam badania jakościowe w obszarze zdrowia

Pacjent to najważniejszy użytkownik wszystkich rozwiązań medycznych. Projektuj swoje rozwiązanie zgodnie z potrzebami jego użytkowników. Wykorzystaj metodologię UX (user experience) w swoim projekcie. Zaproś do współpracy zespół UX w medycynie fundacji ludzie i medycyna: badaczy i projektantów UX.
Wkrótce na tej stronie znajdziesz więcej informacji: rodzaj badań i projektowania, jakich się możemy podjąć, nasze portfolio i sylwetki badaczy i projektanów, a także nowe treści na blogu, poświęcone UX w medycynie!
Tymczasem możesz zapytać nas o wszystko bezpośrednio: ania.charko@ludzieimedycyna.pl lub: ludzieimedycyna@gmail.com.

Patient experience na blogu

29 listopada, 2021
Studenckie projekty realizowane w metodologii UX w medycynie
6 sierpnia, 2020
Projekt od kuchni: jak angażowaliśmy użytkowników do procesu współtworzenia kart i poradnika "Rozmawianie o śmierci cię nie zabije".
6 maja, 2020
Zespół portalu hellozdrowie.pl stworzył świetny poradnik, który pomoże kobietom i ich otoczeniu poradzić sobie z trudnym doświadczeniem poronienia. Co ważne, Instrukcja została stworzona wspólnie z kobietami, które doświadczyły straty, z ich partnerami, bliskimi oraz ze specjalistami. 
13 stycznia, 2020
Magnesy, rzepy, wyższy tył spodni, kieszenie niżej – moda szuka rozwiązań dla osób mniej sprawnych i chorych chronicznie. Fascynujący trend adaptive clothing*: od domowych przeróbek do głównego nurtu mody. #sprytnie #ludzieimedycyna Tekst jest cześcią nowego projektu Fundacji Ludzie i Medycyna: #sprytnie.