Współpracujemy z Grupą Neo Hospital

"Niezmiernie cieszy mnie nawiązanie współpracy i możliwość przedstawienia aplikacji pacjentom Szpitala na Klinach." – mówi Joanna Szyman Prezes Zarządu Neo Hospital.

„Rozmawiamy z pacjentami i wiemy jak bardzo pomocna, wspierająca, czasem wręcz bezcenna może być dla pacjentów perspektywa drugiej osoby, która przechodzi przez podobne doświadczenie w chorobie” – dodaje Pani Joanna.


To kolejna wartościowa współpraca, za którą jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Partnerzy tacy jak należący do Grupy NEO HOSPITAL Szpital na Klinach, pomagają nam docierać do pacjentów w potrzebie, czyli osób, do których kierowana jest aplikacja Pacjenci Pacjentom.

Szpital na Klinach łączy najwybitniejszych w swoich specjalizacjach lekarzy z ultranowoczesnym sprzętem, budując jeden z najbardziej efektywnych i przyjaznych pacjentowi ośrodków medycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.
To miejsce, które kieruje się troską o zdrowie, godność, poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Szpital na Klinach wyznacza standardy prywatnej opieki szpitalnej, spełniając oczekiwania swoich pacjentów na każdym etapie kontaktu z placówką i jej całym zespołem. Blisko 200-osobowy zespół specjalistów i lekarzy stosuje najlepsze kliniczne praktyki na bazie bogatych doświadczeń zdobytych w polskich i zagranicznych ośrodkach.

W spektrum naszej współpracy znajdzie się przede wszystkim kampania „Onkoodpowiedzialni” – kierowana do pracodawców akcja  Neo Hospital, której celem jest promowanie profilaktyki nowotworowej, diagnostyki i nowoczesnego leczenia nowotworów wśród ich pracowników, oraz aplikacja „Pacjenci Pacjentom”, którą szpital będzie polecał swoim pacjentom jako wartościowe narzędzie wspomagające terapię.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest