Fundacja Ludzie i Medycyna

TWORZYMY ROZWIĄZANIA DLA DOBREGO ŻYCIA Z CHOROBĄ.

O Fundacji w skrócie

Mamy 3 lata.

Tworzymy rozwiązania dla dobrego życia z chorobą.

Nasze najważniejsze projekty to:

-> aplikacja "Pacjenci Pacjentom"
-> karty konwersacyjne "Rozmawianie o śmierci cię nie zabije"
-> baza empatycznych gotowców "Kartki na złe okoliczności"
-> podcast ludzie i medycyna

Wszystkie są dostępne za darmo i są przeznaczone dla osób z doświadczeniem choroby oraz ich bliskich.

Ponadto:

-> prowadzimy konsultacje psychologiczne dla osób chorujących chronicznie

-> realizujemy badania z pacjentami w metodologii UX

To, co robimy w Ludziach i Medycynie opiera się na dwóch fundamentach: psychologii zdrowia i UX (User Experience) w medycynie.

Zespół

Zespół Fundacji tworzy kilkunaście osób - wolontariuszek i wolontariuszy.

Mamy na pokładzie wybitnych specjalistów i specjalistki w dziedzinie badań i projektowania UX dla medycyny oraz psychologii zdrowia.

Część z nas to pacjentki.

Projekty fundacji były opisane m.in. przez Tygodnik Powszechny czy Vogue Polska i wyróżnione przez magazyn Forbes Women.

Dane

KRS 0000760954 NIP 7010895479 Konto (mBank): 85 1140 2004 0000 3702 7923 0838 adres: ul. Barska 11/13/16, 02-315 Warszawa

Kontakt

maile: ludzieimedycyna@gmail.com, Ania Charko: ania.charko@ludzieimedycyna.pl Alicja Sekret: alicja.sekret@ludzieimedycyna.pl

Staramy się odpowiadać na wszystkie maile. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 5 dni, prawdopodobnie Twoja wiadomość do nas nie dotarła. Spróbuj wysłać ją z innego adresu lub skontaktować się z nami przez Facebooka. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych. Dane osób, z którymi kontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie, za pośrednictwem SMS-ów, czy listownie, przetwarzamy na podstawie uzasadnionego interesu, w celu obsługi korespondencji, w celach wynikających z treści komunikacji lub w celu nawiązania kontaktu w przyszłości. Dane te mogą obejmować imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu oraz ewentualne inne informacje zawarte w treści wiadomości. Podanie tych danych jest dobrowolne. Dane przetwarzamy w celach archiwizacyjnych oraz w celu zarządzania relacjami do końca działalności Fundacji, z wyjątkiem danych o wrażliwym charakterze, które usuwamy.* Polityka prywatności. *treść akapitu za dobrym wzorem: panoptykon.org.

Bądź z nami!

BO PRZECIEŻ: "JESTEŚMY W TYM RAZEM!"